İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Üyelik Tarihi :28.11.2012

Telefon :

E-Posta : kirkagackavun@gmail.com

Ünlü 4 lü Pulluk Fiyatları

-
- / - / -
İlan No : 1482
İlan Tarihi : 31 Ocak 2013

DETAYLAR

ünlü 4 lü pulluk kalitesiyle kendini kanıtlamış tarihi eskilere dayanan bir pulluktur. Ünlü pulluk bayileri ile türkiye çapında yaygın hale gelmiştir

Bir çok pulluk çeşitleri mevcuttur

ÜNLÜ ZİRAAT, yerli ve yabancı müşterilere hizmet veren bir kuruluş olarak tüm müşterilerinin gereksinimlerini ve beklentilerini amaca uygun olarak zamanında karşılamayı kalite politikasının temeli olarak görmektedir. Bu hedefe ulaşmak için ÜNLÜ ZİRAAT, çalışanlarının tümünün katılımının sağlanması esastır. ÜNLÜ ZİRAAT, böylece müşterilerine daima kalite, maliyet ve termin üçgeni içerisinde yüksek kaliteli ve düşük maliyetli ürünleri onların istediği zamanda ve miktarda gönderebilecek en iyi “Hizmet” i sağlamanın mümkün olabileceği bilincindedir. ÜNLÜ ZİRAAT, müşterilerinin sesine kulak vermeyi, onların gereksinimlerini, beklentilerini ve şikayetlerini dinleyerek, TS EN ISO 9001:2008 standardının şartlarına uygun olarak kurduğu kendi kalite sistemini sürekli iyileştirmeyi ve bu sayede en yüksek müşteri tatmini sağlamayı bu hizmetin esas unsuru olduğu düşüncesindedir. ÜNLÜ ZİRAAT, bu hizmetini bugün ve gelecekte daima iyileştirerek sürdürmeyi ve dolayısı ile de hizmet sunmadaki güvenilirliğinin ve sürekliliğinin sağlanmasını amaçlamaktadır. Bu kalite politikası her sene gözden geçirilir ve güncellenir.

Tam Otomatik Helezon Yaylı Profil Pulluk

Ünlü 3lü pulluk
Ünlü 4lü pulluk
Ünlü 5li pulluk
Ünlü çevirmeli pulluklar ile yeni çağa ayak uydurmaya devam ediyor

Üçtepeler Mevkii – Muradiye/MANİSA
Tel: 0 236 214 00 34
Fax:0 236 214 00 39

Bir önceki yazımız olan Claas Traktör Bayileri başlıklı makalemizde Claas traktör özellikleri, Claas traktör türkiye ve Class traktör fiyatları 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KATEGORİDEKİ BENZER İLANLAR

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Şirketler