İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Üyelik Tarihi :28.11.2012

Telefon :

E-Posta : kirkagackavun@gmail.com

Traktör Pazarı

-
- / - / -
İlan No : 1464
İlan Tarihi : 30 Ocak 2013

DETAYLAR

Traktör Pazarına hoş geldiniz..
Sitemiz türkiye çapında traktör pazarı hizmeti vermektedir . Türkiyede çiftçilerin ve traktör sahiplerinin istedikleri traktörlere ve istedikleri tarım malzemelerine erişebilecekleri tek adrestir .
Bölge bölge bayileri ve traktörleri anlatan tanıtan sitemizde bütün traktörlerin isimleri özellikleri ve 2 ci el traktör parçaları bulunmaktadır. 7 den 70 e bütün traktör markalarından bahseden sitemizde bütün ilanlar ücretsizdir istediğinizde galeri açabilir bu galerilerde traktör,traktör tarım malzemeleri,arazi ve araçlarınızı ücretsiz kayıt edebilirsiniz.
Bereketimiz Allahımızdan gerisi bizim çalışmamızdan geliyor .2 ci el Traktörpazarı türkiyenin bütün traktör tutkunları girip ilanlarını kayıt ediyor Ya siz neden bekliyorsunuz Hiç Durmadan hemen Kirkagacgalerileri.com Sitemizin traktör bölümüne giriş yaparak inanılmaz traktörleri görünüz. Sitemizde türkiyeden ve ülke dışından yerli yabancı 2 ci el traktörleri tanıtmakta ve türk traktör pazarına sunmaktadır. Dünya 2 ci el traktör borsasınını yakından takip etmek istiyorsanız bizi takip ediniz teşekkurler

Bir önceki yazımız olan Carraro Traktör Bayileri başlıklı makalemizde Antonio carraro traktörleri, Carraro traktör fiyatları ve Carraro traktör türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Şirketler