İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Üyelik Tarihi :28.11.2012

Telefon :

E-Posta : kirkagackavun@gmail.com

New Holland TD 110D

-
- / - / -
İlan No : 1310
İlan Tarihi : 16 Ocak 2013

DETAYLAR

 

New holland td 110 d fiyatı ve Özellikleri

Tarlaların efendisi New Holland TDD Serisi…
Senelere meydan okuyan kendini kanıtlamış TDD serisi Orta sınıf tarımsal işletmelerin vazgeçilmezi, yenilen kabin ve kaporta tasarımıyla 65 hp, 75 hp, 80 hp, 90 hp , 100 hp ve 110 hp güç üreten çevreci Tier III motoruyla, geniş ürün gamıyla sizlerin hizmetine sunulmuştur.
Sahip olduğu 12 ileri 12 geri transmisyon ile birçok tarımsal faaliyeti yerine getirmenizi sağlamaktadır.
Yeni New Holland TDD Serisi sahip olduğu yeni görünümüyle ve teknolojisiyle orta ölçekli işletmelerin yegane temsilcisi olmaya devam edecektir….

Adres : Manisa / Merkez
Telefon : 0(236) 788 14 33
Fax :
E-Posta

New Holland’ın TD110 D modeli SEROTO Anonim Şirketinde görücüye çıktı. İlk bakışta yüksek performansı ve ilgi çekici tasarımıyla büyüleyen New Holland’ın TD110D modeli şimdiden çiftçilerin büyük beğenisini kazandı.

BU KONFOR OTOMOBİLDE BİLE YOK

Modern çizgilere sahip kabini ve kaportasıyla, güçlü, güvenilir, her işin üstesinden gelebilen 110 beygirlik gücüyle ilgi odağı olan New Holland’ın TD110D modeli ayrıca yüksek kapasiteli 110 litre hacimli yakıt deposu ile de ayrı bir özelliğe sahip. Çevre dostu 3. kademe emisyon değerine sahip turbo-intercooler donanımıyla yakıttan maksimum verimin elde edildiği yüksek tork ve performanslı ekonomik motorların kullanıldığı New Holland’ın TD110D modelinde her viteste sorunsuz ve daha hızlı ileri geri menevra kabiliyeti de mevcut. 12 ileri 12 geri vitese sahip bir transmisyon sisteminin yer aldığı TD110D modelinde sıra sonu dönüşlerde daha hızlı ve kolay ileri-geri manevraları tercih edenler için debriyaja basılmasını gerektirmeyen powershuttle mekik kolu bulunmakta.

Seroto A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hulusi Serezli TD110D en gelişmiş ileri teknolojiler kullanarak imal edilmiştir. Modern çizgilere sahip, havalandırma ızgaralarıyla donatılmış yeni kaporta tasarımıyla büyük beğeni topladığını belirterek, TD110D modelinde yeni nesil ön farlar ve arka aydınlatma grubuyla teleskobik aynalarıyla her türlü ortamda daha aydınlık ve güvenilir çalışma ortamı sağlanmakta olduğunu dile getirdi. “Önceliğimiz konforunuzdur” diyen Serezli; TD110D modelinde yeni çizgilere sahip kabin tasarımıyla, sürücü konforu, ergonomisi ve foksiyonelliğin ön planda tutularak uzun saatler aralıksız verimli çalışma ortamı sağlanması olduğuna işaret ederek, standart olarak yolcu koltuğunun da bulunduğunu söyledi.

TD110D modelinde 540 ve 750 devir kuyruk mili sisteminin de yer aldığının altını çizen Serezli power shuttle donanımlı modellerde üstün kuyruk mili sistemi ‘sevro kuyruk mili’ ergonomik ve modern tasarımı ile kullanıcısına daha yumuşak ve rahat bir kuyruk mili kavraması sağlandığını ifade ederek, “TD110D sahip olduğu teknoloji sayesinde traktörün durdurulması sonrasında kendisi devre dışı kalarak güvenli bir kullanımı da kullanıcılarına garanti etmektedir. Ayrıca elektro hidrolik kumandalı çifçeker ve arka diferansiyel kilidi kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Ergonomik kontrol paneli tasarımı bulunarak Türk çiftçisine sunulmaktadır. Traktör pazarının lideri olan New Holland yine liderliğine yakışan bir ürünü çiftcilerimize sunmuştur. Seroto Anonim Şirketi olarak yıllardır New Holland’ı bölgemizde lider yapan başta Zile olmak üzere, tüm bölge çiftçilerimize bu yeni modelimizi sunmaktan büyük gurur duyuyor, şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu

Bir önceki yazımız olan 110 90 Newholland Satılık başlıklı makalemizde 110 90 Fiat, 110 90 traktör ve Satılık 110-90 traktör hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Şirketler