İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Üyelik Tarihi :28.11.2012

Telefon :

E-Posta : kirkagackavun@gmail.com

Fendt 207 Vario Fiyatı

-
- / - / -
İlan No : 1523
İlan Tarihi : 01 Şubat 2013

DETAYLAR

Ülkemizdeki traktör üreticileri ve ithalatçı firmaların büyük çoğunluğu fiyatlarını açıklamıyor, fiyat listelerini internet sitelerinde yayınlamıyorlar. Oysa günümüzde herkesin alışveriş yaparken uğradıkları ilk yer internet oluyor, bir malı alırken ilk önce göz önünde bulundurulan özelliği ise fiyatı olmakta. Hal böyle iken firmaların fiyat listelerini yayınlamamalarına bir anlam veremiyoruz. Fendt traktörlerini ülkemize getiren distbritör firma Kutlucan Türkiye’deki bayi fiyatlarını açıklamıyor. Oysa Fendt’in uluslararası sitesinde fiyat listesi verilmekte. Şu sayfada yer alan “Start here with the Fendt Configurator” yazısına tıklayarak size uyan traktörü seçebilir fiyatını görebilirsiniz. Örnek olarak birkaç tane modelin fiyatlarını aşağıya çıkarıyoruz.

fendt 207 vario teknik özellikleri

Fendt 207F 4-WD (51 kW)….. 66450 EURO

200 Vario V/F/P–Zirveye giden kademesiz yol

Fendt fabrikasında özel çalışma alanları için üretilen traktörlerin köklü bir geçmişi vardır.
Bu özel traktörler geçmişten günümüze kadar kullanıcıları üzerinde sağladığı güven, tasarruf ve koruduğu değeri ile gelmiştir.
Fendt dünya çapında pek çok başarıya imza atmış olan 200 Vario V/F/P serisinde bir takım yenilikler yaparak bu modeli daha da ileri taşımayı kendine hedef olarak belirlemiş ve bu amaç doğrultusunda Fendt evinden çıkan özel traktörler ile yeni bir çağ başlatmıştır.
200 Vario modeli ile Fendt dünyadaki ilk ve tek Vario -kademesiz- şanzımanlı ve en yüksek sürüş konforuna sahip özel çalışma alanı traktörünü siz seçkin müşterilerine sunmaktadır

200 Vario’nun üç versiyonu vardır.
– Dar ize sahip bağ traktörü, yani V serisi,
– Orta genişlikteki F serisi,
– Serinin en geniş traktörü yani P serisi

200 Vario tüm çalışma alanlarına uygun bir traktördür. Fendt traktörlerinin en önemli avantajlarından biri her türlü talebe karşılık verebilecek düzeyde olmaları ve son derece kapsamlı opsiyonel donanım seçeneklerini müşterilerine sunabilmeleridir

Bir önceki yazımız olan New Holland td 85 İkinci El başlıklı makalemizde 85 td new holland, New holland td 85 d ve New holland td 85 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Şirketler