İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Üyelik Tarihi :28.11.2012

Telefon :

E-Posta : kirkagackavun@gmail.com

Case Traktör Bayileri

-
- / - / -
İlan No : 1359
İlan Tarihi : 20 Ocak 2013

DETAYLAR

Yepyeni modelleri Türk Çiftçisi ile buluşturmayı gelenek haline getiren Case IH, sizleri yine güçlü, ekonomik ve aynı zamanda yüksek performanslı bir seri ile buluşturuyor: Case IH JX Kompakt. 55, 65 ve 75 HP güçlere sahip 3 farklı motor seçeneği, tek çeker, çift çeker, gölgelikli, kabinli model seçenekleri ile sunulan yeni Case IH JXC serisi beklentilerinize cevap verecek…

Ekonomik ve Verimli Motorlar:

Case IH ailesinin  yeni  yüzü JXC serisinin 4 silindirli 55, 65 ve 75 HP güçlere sahip güçlü ve ekonomik motorları TIER 3 emisyon değerleri ile aynı zamanda çevre dostu. Yüksek tork değerlerine sahip yeni  JXC serisi traktörler tarımsal faaliyetlerinizi hiç zorlanmadan gerçekleştirebilmektedir. 90 litre yakıt tankı sayesinde ise  gün boyu kesintisiz çalışmanız sağlanmaktadır.

Standart İleri-Geri Transmisyon:

JXC serisi traktörler her türlü tarla faaliyetlerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlayan  8 ileri 8 geri transmisyona sahiptir. Özellikle sıra sonlarında ve manevralar da  vitesinizi ve kademenizi değiştirmeden direksiyonun yanında bulunan  bir kol yardımıyla ileri geri hareket elde edilmekte, zaman ve  yakıt tasarrufu  en üst düzeye çıkmaktadır.

Güçlü Hidrolik Sistem:

JXC de standart olarak sunulan 4 adet hidrolik güç çıkışı, 2150 kg kaldırma kapasitesi pek çok tarımsal ekipman ile verimli bir şekilde çalışmanızı sağlamaktadır.

Ekonomik  kuyruk mili sistemi:

Kabinli modellerde standart olarak sunulan servo kuyruk mili sayesinde kuyruk milini devreye alıp çıkartmak çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. JXC serisi tüm modellerinde  540 d/dak ve 750 (540E) d/dak kuyruk mili hızları standart olarak sunmaktadır. Ekonomik bir kullanımı garanti altına alan 540E kuyruk mili devri ise sadece 1592 d/d gibi düşük bir devirde devreye girmektedir.

 

Manisa case bayi

KAYALAR ŞİRKETLER GRUBU-MANİSA

Adres :
Telefon : 0(236) 788 14 33
Fax :
E-Posta : —

Bir önceki yazımız olan Erkunt Traktörleri başlıklı makalemizde Erkunt traktörlerin fiyatları, Erkunt traktörlerin özellikleri ve Erkunt traktörlerin teknik özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KATEGORİDEKİ BENZER İLANLAR

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Şirketler