İlan Sahibi

İlan Sahibinin İletişim Bilgileri

avatar

Üyelik Tarihi :28.11.2012

Telefon :

E-Posta : kirkagackavun@gmail.com

2 ci El Traktör Piyasası

-
- / - / -
İlan No : 1291
İlan Tarihi : 16 Ocak 2013

DETAYLAR

2 inci el traktör galerileri ve piyasasını öğrenmek isteyen kullanıcılarımız hoşgeldiniz .. Türkiye traktör pazarı denilince ilk akla gelen neresi olur ? Kırkağaç traktör galerileri ve Denizli Traktör galerileri olur .
Kaliteli güvenli alış verişiyle kırkağaç ve denizli traktör pazarında % 90 lık bir yere sahiptir . Türkiyenin her il ve ilçesine traktör gönderimi satışı ve alımı yapmaktadır .
Uzun seneler bu ticaretin içerisinde olan bu 2 ilçe devamlı olarak ilerlemekte ve kendini geliştirmektedir traktör galerisi denilince akla gelen ilk yer kırkağaçtır. Kavunu ilede ünlüdür

Kirkagacgalerileri.com sitesine giriş yaparak traktör ilanı verebilir. 2.ci el traktörlere bakabilirsiniz. site uzerinden denizli ve kırkağaçta bulunan bütün galerilerin telefon numaralarını alabilirsiniz… Ücretsiz bir ilan sitesi olup hizmeti ile sizleri mutlu eden bir web sayfası.. Hayırlı Alış verişler

Bir önceki yazımız olan Alpler 4 lü Pulluk Fiyatları başlıklı makalemizde 4 lü 10 numara pulluk, 4 lü 12 numara pulluk ve 4 lü Pulluk hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Şirketler